Filtrovat
237almonatu.png

Tato řada patří do kategorie produktů Natural, protože obsahuje pouze ingredience vhodné pro lidi, které však nejsou pro lidskou spotřebu určeny z komerčních důvodů. Skládá se z masa/ryb (mezi 50 a 75 %), vlastní šťávy a rýže. Do těchto krmiv se nepřidávají minerály a vitaminy, protože už jsou na ně přirozeně bohaté.
Almo Nature Dog je k dostání v 27 variantách, které obsahují různé druhy červeného a bílého masa a ryb, a v různých velikostech balení a konzerv.
Tipy na krmení
Almo Nature Dog je krmivo vhodné pro všechna plemena psů, je totiž jednoduché, přírodní a bohaté na živiny.
• Doporučená denní dávka mokrého krmiva je zhruba jedna třetina váhy z celkového příjmu potravy. Příklad (je třeba upravit pro vašeho psa): psovi s váhou 10 kg dávejte 120 g granulí Holistic Dog Small Croquettes a jednu 95g plechovku mokrého krmiva ve dvou porcích za den.
• Doporučujeme obměňovat jednotlivé varianty mokrých krmiv, abyste prostřídali zdroje bílkovin a dalších živin, čímž zajistíte pestrou a vyváženou stravu.
• Vzhledem k tomu, že každá plechovka obsahuje přesně ty zdroje bílkovin, které jsou uvedené v názvu, můžete navíc snadno zvolit recepturu, která nejlépe odpovídá potřebám a chutím vašeho psa.
• Zcela přírodní složení produktu je zárukou dobré snášenlivosti i u psů se zažívacími problémy.