Filtrovat
happy_dog_maxi__junior_g23.png

HAPPY DOG SUPREME

Na co se můžete u Happy Dog spolehnout

Milý příteli psů! Naše rodina vyrábí v bavorském městě Wehringen již ve třetí generaci kvalitní krmivo pro psy. Milujeme psy a s tím je spojena naše snaha o optimální krmivo. A proto jsme vyvinuli jedinečné receptury pro zdraví a vitalitu Vašich psů. Co je na nich zvláštní: pečlivě sladěná pestrost ryze přírodních ingrediencí. Dáváme přednost surovinám od tuzemských rolníků, a tak se můžeme osobně zaručit za bezpečný původ všech složek našeho krmiva. V našich produktech používáme jen kvalitní bílkoviny kombinované s cennými vlastnostmi bylinek a ovoce. Happy Dog tak nabízí přesně takové krmivo, jaké Váš pes potřebuje. Pro každou velikost, pro každou potřebu a pro každý věk - od štěněte až po seniora. Spolehněte se, že s Happy Dogem krmíte nejlepší kvalitu „Made in Germany“.

Za to Vám ručím svým jménem! Srdečně Váš Georg Müller,majitel a obchodní ředitel

Všestranné zdroje bílkovin Pro naše receptury využíváme biologickou pestrost zdrojů živočišných bílkovin - ať už maso, ryby nebo drůbež.Výsledkem je obzvláště vyvážené krmivo, bohaté na vysoce jakostní proteiny a aminokyseliny. Při každodenním podávání krmiva Happy Dog tak zcela přirozenou cestou vyloučíte jednostranný přísun bílkovin.Psům s velmi citlivým trávením Happy Dog poskytuje ideální stravitelnost prostřednictvím krmiv Supreme, které mají jen lehce stravitelné zdroje proteinů.

Happy Dog Natural Life Concept® Základem zdravé výživy psů není pouze čerstvé maso. Pro optimální a druhu odpovídající podporu látkové výměny jsou nenahraditelné přírodní produkty, které mají zdraví prospěšné vlastnosti. Happy Dog Natural Life Concept® je kombinací takových přísad. Díky němu bude Váš pes zásoben vším, z čeho jeho organizmus celkově profituje – od pevného imunitního systému až po zdravou kůži.

Proč suchá krmiva Stejně jako u lidí, tak i u psů závisí jejich zdraví, radost ze života a dobrý stav ve velké míře na potravě, kterou denně přijímají. Pro vyváženou a zdravou výživu Vašich psů doporučujeme vysoce kvalitní suchá kompletní krmiva.

Suchá krmiva jsou zdravější, efektivnější a levnější! Nejdůležitější fakta, která mluví ve prospěch suchých krmiv:

Pestrost receptur Jedno, zda je pes mladý či starý, štíhlý nebo zavalitý, aktivní sportovec nebo líný pohodář, obří nebo trpasličí, "všežravec nebo velmi citlivý jedlík. Suchá granulovaná krmiva nabízí velmi pestrou paletu všemožných receptur. A díky tomu se může výživa napasovat na individuální požadavky každého psa.

 

Péče o zuby Suché krmivo má velký význam pro zubní péči a posilování chrupu. Chroupání křupavých granulí brání tvorbě zubního kamene a tím také zápachu z úst. Krmení převážně levnými vlhkými krmivy často s sebou přináší silný pach těla a zápach z úst.

Deklarace zdroje bílkovin U vysoce kvalitních suchých krmiv bývá droj bílkovin deklarován jednoznačně. Jinak je tomu u masových konzerv, protože i vysoce kvalitních produktů stojí ve složení pouze "maso a vedlejší živočišné produkty".

Menší dávka krmiva – menší množství trusu U suchých krmiv je mnohem vyšší procentuální obsah bílkovin a tuků, a proto je zapotřebí menší množství krmiva. Menší každodenní dávka krmiva a extrémně vysoká stravitelnost krmiv HAPPY DOG Supreme vede k výrazně nižšímu objemu trusu jako při krmení konzervami.

Odpad Průměrně velký pes (cca 30 kg) spotřebuje 1 - 2 velké masové konzervy denně. Po otevření se plechovky musí čistit a odpad likvidovat, a to až 60 krát za měsíc! Ve srovnání s tím potřebujete jen jedno velké balení suchého krmiva HAPPY DOG. Tím vznikne měsíčně asi o 8 kg obalového odpadu méně než u potravy v konzervách.

Váha Měsíčně vláčíte „pouze“ 1 x 15 kg suchého krmiva namísto cca. 75 kg konzervovaných krmiv. Hmotnost nákupu je tedy o 60 kg menší!

Cena Propočteno na den vychází suché krmivo téměř vždy příznivěji než kompletní vlhké krmivo. Tady například průměrný pes vážící 30 kg potřebuje měsíčně pouze jedno velké balení suchého krmiva HAPPY DOG.

Odběr novinek Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek a buďte informováni o novinkách, akcích a soutěžích.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Pro odběr novinek musíte potvrdit souhlas.

Provozovatel Provozovatel

Psikralovstvi.cz

Michal Kozák
www.psikralovstvi.cz
Tř. Legií 1115
768 61 Bystřice pod Hostýnem

 

IČ: 71974547 DIČ: CZ8009044406

NEVLASTNÍME KAMENNOU PRODEJNU!

 

Kontakt Kontakt

Mobilní telefon:

+420777240306 (po-pá 9:00-16:00 hod)


E-mail: info@psikralovstvi.cz