Filtrovat
AdultChicken_SPNG_300_chick.jpg

Hill´s krmivo pro psa

 

Zdravé krmivo. Šťastný pes. 

 

Už jste někdy sháněli nejlepší krmivo pro své štěně? Není snadné vybrat správné krmivo, když jsou regály plné různých značek krmiv pro psy a speciálních krmiv. Ale nemějte obavy. Vaše starosti znamenají jen to, že jste skvělý páníček. Proč? Protože krmení Vašeho mazlíčka vysoce kvalitní a vyváženou potravou je jedna z nejlepších věcí, které můžete pro svého pejska udělat. Čtěte dál a zjistěte, jak správně vybrat krmivo, které bude skvělé pro jeho pohodu.  

 

 

NEJLEPŠÍ VÝŽIVA PRO PSY   

Jedna z nejdůležitějších věcí, které můžete udělat pro svého psa, je dát mu správně vyváženou výživu, kterou potřebuje. Měla by obsahovat rovnováhu bílkovin (zvířecích), kvalitních tuků a mikroživin, jako jsou omega-3 mastné kyseliny. Pes také potřebuje více než 50 klíčových živin - například vitamin C, vápník a fosfor. Mějte na paměti, že jestliže jeho potrava neobsahuje všechny nezbytné živiny, které potřebuje, může trpět zdravotními problémy. 

 

Změna krmiva podle životní fáze

Neexistuje žádné univerzální krmivo pro psy, protože každý z našich chlupatých přátel má různé výživové potřeby v závislosti na své životní fázi. Existuje krmivo pro aktivní psy, pro psy velkých plemen a mnohá krmiva speciálně vyvážená pro různé zdravotní problémy, jako je artritida, kožní alergie, péče o zuby a zdravé klouby. A pokud máte staršího psa, existuje krmivo pro psí seniory, které obvykle obsahuje méně minerálů a podporuje tak zdravější ledviny. 

Odběr novinek Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek a buďte informováni o novinkách, akcích a soutěžích.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Pro odběr novinek musíte potvrdit souhlas.

Provozovatel Provozovatel

Psikralovstvi.cz

Michal Kozák
www.psikralovstvi.cz
Tř. Legií 1115
768 61 Bystřice pod Hostýnem

 

IČ: 71974547 DIČ: CZ8009044406

NEVLASTNÍME KAMENNOU PRODEJNU!

 

Kontakt Kontakt

Mobilní telefon:

+420777240306 (po-pá 9:00-16:00 hod)


E-mail: info@psikralovstvi.cz