Filtrovat
hills_stenata_rozd.jpg

Hill´s krmivo pro psy

Existuje řada klíčových principů, kterými se řídí Hill's™ při vývoji vynikající výživy. Tím jsme odlišní od jakéhokoli jiného výrobce krmiv pro zvířata.

Síla správné výživy

Každý produkt Hill's™ je vytvořen pomocí specifických živin, které zvířata potřebují k udržení dobrého zdraví v každé své životní fázi. Množství konkrétní živiny je přesně vyvážené, protože v nadbytku nebo nedostatku by mohla být škodlivá.

Cílené složení krmiv Hill's™ poskytuje optimální příjem živin. Produkty Hill's™ jsou vyráběny podle fixních receptur. Tím je zajištěno, že se od sebe neliší složení produktů z různých sérií a že zvířata dostanou pokaždé stejně vyváženou dávku ingrediencí a živin.

Klinicky prokázané antioxidanty

Hladiny biologicky aktivních antioxidantů v produktech Hill's™ byly klinicky testovány na prokazatelnost neutralizace volných radikálů. Tyto antioxidanty hrají významnou roli při udržení zdraví, podpoře efektivity vakcinace, a tím i podpoře obranyschopnosti zvířat.

Jen to nejlepší pro zvířata krmená Hill's™

Hill's™ využívá pouze suroviny té nejvyšší kvality. Vždy se ujišťujeme, že naše produkty nejsou vyobeny z geneticky modifikovaných surovin a neobsahují umělá ochucovadla, barviva a nadbytek soli.

Vyvážená výživa zajistí vynikající výsledky

S krmivem tak výživným, stravitelným a vysoce energetickým, jako je Hill's™, nepotřebují zvířata přijímat vysoké dávky krmiva k tomu, aby byla spokojená a dostala vše, co potřebují. Nejenže to sníží denní náklady na krmení pro vyšeho klienta (s výjimkou produktů s vysokým obsahem vlákniny), ale dojde také ke snížení objemu trusu zvířete.

Odběr novinek Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek a buďte informováni o novinkách, akcích a soutěžích.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Pro odběr novinek musíte potvrdit souhlas.

Provozovatel Provozovatel

Psikralovstvi.cz

Michal Kozák
www.psikralovstvi.cz
Tř. Legií 1115
768 61 Bystřice pod Hostýnem

 

IČ: 71974547 DIČ: CZ8009044406

NEVLASTNÍME KAMENNOU PRODEJNU!

 

Kontakt Kontakt

Mobilní telefon:

+420777240306 (po-pá 9:00-16:00 hod)


E-mail: info@psikralovstvi.cz