Filtrovat
Nativia_Beef_real_meat.jpg

NATIVIA REAL MEAT - krmova pro psy s čerstvým masem

Nativia REAL MEAT jsou krmiva pro naše nejnáročnější zákazníky, kteří vyžadují maximální chutnost, vysoký obsah masa a bezobilné složení.

Charakteristický je pro ně opravdu vysoký obsah čerstvého masa (42 % v čerstvém stavu) – tím se odlišují od mnoha výrobků na trhu. Jsou k dispozici opět pouze s kvalitní, dobře stravitelnou rýží ve třech variantách: kuřecí CHICKEN&RICE, hovězí BEEF&RICE a králičí RABBIT&RICE.

Stejně jako ve standardní řadě i zde používáme suroviny s vysokou využitelností. I proto v této nové řadě dosahuje podíl bílkovin živočišného původu z celkového množství bílkovin až 89 %. Zdrojem bílkovin v jednotlivých výrobcích jsou kromě kvalitních sušených masových surovin čerstvá masa – kuřecí, hovězí a králičí z tuzemských chovů, hydrolyzované maso z lososa a také hydrolyzované kuřecí maso a játra.

Řada REAL MEAT je stabilizována přírodním antioxidantem, zabraňujícím oxidaci tuků a tím je rozmarýnový extrakt. Pro lepší využitelnost stopových prvků v organismu psa jsou zde tyto prvky v chelátové formě. Pro podporu regenerace jaterních buněk je zařazen extrakt z ostropestřce mariánského.

Přítomné Sysadoa látky pak podporují optimální vývoj a regeneraci kloubních chrupavek, kvasinkový a sladový extrakt imunitu a chutnost krmiva.

Ke správné činnosti trávícího traktu a posílení imunitního systému organismu napomáhá čekankový inulín (prebiotikum) a bakterie Enteroccocus faecium (probiotikum).