Filtrovat
naturea_naturals_dog_adult_chicken.png

NATUREA Naturals

Naturea Petfoods je portugalská společnost založená v roce 2010. Naším cílem je vyvíjet a stanovit globální měřítko v oblasti krmiv pro domácí zvířata. Přirozeně vhodná krmiva pro mazlíčky – to není jen náš koncept, ale také základ pro veškeré naše výrobky. Základní složkou našich krmiv jsou vždy živočišné bílkoviny z masa či ryb schválených pro lidskou spotřebu

Naše nabídka zahrnuje krmivo pro kočky a psy, které bylo vyvinuto pro maximální péči ve všech životních etapách. Veškeré přísady jsou pečlivě vybrány a připraveny pro optimální účinek konkrétního krmiva.

Naturea je nakonec výsledkem naší vášně pro domácí mazlíčky.

VĚDĚLI JSTE, ŽE PSI A KOČKY JSOU MASOŽRAVCI BLÍZCE PŘÍBUZNÍ VLKŮM A RYSŮM?

Oproti býložravcům a přežvýkavcům mají masožravci kratší, spíše kyselé zažívací ústrojí, které je navrženo na trávení masa a ne obilovin. Popravdě obiloviny jsou do krmiv pro psy a kočky přidávány kvůli nízké ceně. To si však může vybrat daň na zdraví vašeho mazlíčka vzhledem k tomu, že obiloviny jsou hlavní příčinou problémů, jako jsou obezita a kožní alergie.

Cílem Naturea je přirozená vhodnost, a proto vyrábíme krmiva na základě toho, co váš chlupatý kamarád opravdu potřebuje. Nepoužíváme obiloviny a volíme pouze přísady, které byly schváleny pro lidskou spotřebu. Hlavními přísadami krmiv Naturea jsou maso nebo ryby, doplněné o sladké brambory, ovoce, zeleninu, aromatické byliny a mořské řasy. Naše krmiva mají nízký obsah sacharidů.

Fyzické zdraví vašich psů a koček je úměrné kvalitě krmiva. Volbou krmiv Naturea jim dopřejete vyvážený a zdravý způsob života.

Odběr novinek Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek a buďte informováni o novinkách, akcích a soutěžích.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Pro odběr novinek musíte potvrdit souhlas.

Provozovatel Provozovatel

Psikralovstvi.cz

Michal Kozák
www.psikralovstvi.cz
Tř. Legií 1115
768 61 Bystřice pod Hostýnem

 

IČ: 71974547 DIČ: CZ8009044406

NEVLASTNÍME KAMENNOU PRODEJNU!

 

Kontakt Kontakt

Mobilní telefon:

+420777240306 (po-pá 9:00-16:00 hod)


E-mail: info@psikralovstvi.cz