Filtrovat
adult_chunk.jpg

PRO PAC krmivo pro psy

Superprémiová krmiva PRO PAC® jsou vyráběna ze sušeného kuřecího nebo jehněčího masa.
Vysoce kvalitní krmiva, která se nejen vyrovnala ale mnohdy i předčila proslulé světové značky. Krmiva jsou stále vyráběna v USA, z originálních surovin, a proto si na rozdíl od některých konkurenčních krmiv drží stále svou kvalitu a chutnost. Firma Midwestern Pet Food je čistě americkou firmou a nemá v Evropě žádné pobočky, z kterých by krmiva byla dodávána na evropský trh. Krmiva PROPAC® jsou testována americkým úřadem pro kontrolu krmiv AAFCO. 

VYNIKAJÍCÍ VÝŽIVA
Primární surovinou je sušené kuřecí nebo jehněčí maso. Sušené kuřecí a jehněčí maso obsažené v krmivech PRO PAC® je nejvyšší kvality v odvětví. Je skvělým zdrojem bílkovin a esenciálních aminokyselin a neobsahuje vedlejší živočišné produkty.
Krmiva PRO PAC® obsahují pouze vysoce kvalitní kuřecí tuk přirozeně konzervovaný směsí tokoferolů, výborným zdrojem přírodního antioxidantu Vitaminu E. To vše přispívá k vynikající chuti a energii.


PRO PAC® Dog obsahuje pečlivě upravený poměr Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin (DHA), výsledkem je pak hustá a lesklá srst a zdravá pokožka. Vynikajícím zdrojem Omega-6 mastných kyselin je právě kuřecí tuk. Krmiva PRO PAC pro psy obsahují také lněné semínko, které je bohaté na Omega-3 mastné kyseliny.
PRO PAC® Dog je obohacen o všechny nepostradatelné vitaminy a minerály nutné k udržení toho nejlepšího stavu domácích mazlíčků. Pro optimální výživu psa není nutno doplňovat krmnou dávku vitaminovými preparáty. Vybraná PRO PAC® krmiva obsahují glukosamin a chondroitin

Odběr novinek Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek a buďte informováni o novinkách, akcích a soutěžích.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Pro odběr novinek musíte potvrdit souhlas.

Provozovatel Provozovatel

Psikralovstvi.cz

Michal Kozák
www.psikralovstvi.cz
Tř. Legií 1115
768 61 Bystřice pod Hostýnem

 

IČ: 71974547 DIČ: CZ8009044406

NEVLASTNÍME KAMENNOU PRODEJNU!

 

Kontakt Kontakt

Mobilní telefon:

+420777240306 (po-pá 9:00-16:00 hod)


E-mail: info@psikralovstvi.cz