Filtrovat
product_beef.png

ProPlan DUO DÉLICE

Produkty Pro Plan Duo Délice 

Duo Délice je jedinečnou kombinací křupavých granulí a křehkých kousků, které psi rozhodně neodolají. Hlavní složkou krmiva je hovězí maso, kuřecí maso nebo losos doplněné pečlivě vybranými surovinami v takovém poměru, který přispívá ke zdraví a pohodě psů.

O krmivu Duo Délice - výživa pro vašeho psa, nyní s vytříbenou chutí.

Naši veterináři a specialisté na výživu milují své psy stejně jako vy. Vytvořili proto krmivo, které splňuje výživové požadavky psů a lahodné křupavé granule a křehké kousky uspokojí jejich chuťové pohárky.

Představujeme nový PRO PLAN® Duo Délice – kvalitní krmivo s vytříbenou chutí, které si váš pes jistě zaslouží.

Zjistěte více o tom, co našim psům dělá radost, s Prof. Peterem Nevillem...

Potěšení pro psy

Majitelé psů to znají

Jsme veterináři a specialisté na výživu, ale spousta z nás jsou také majiteli psů. Známe ty „psí oči“, když se blíží čas krmení. Naši miláčci sledují každý náš krok, ocas se začne zběsile vrtět, když nabíráme krmivo. Pokud psovi dáme něco opravdu lahodného, dokáže nám mnoha způsoby vyjádřit svou vděčnost.

Kvalitní výživa je základ. Ale ten skvělý pocit, když je váš pes po nakrmení opravdu šťastný a spokojený, se nedá penězi zaplatit. Tato skutečnost, kterou si jistě všichni uvědomujeme, nás motivuje ke každodenní péči o naše miláčky.

Zdraví a výživa

PRO PLAN® Duo Délice - skutečně výjimečné krmivo.

Kvalitní výživa je základem pro zdravý život vašeho psa. Cílem nové receptury PRO PLAN® Duo Délice je poskytnout kompletní a 100% vyvážené krmivo, které je důležité pro celkové zdraví a pohodu psů. Složení krmiva rovněž podporuje zdraví zubů a trávicího traktu.

Je zřejmé, že samotné zdraví bez pocitu štěstí psům dokonalou pohodu nepřinese. Vytvořili jsme proto nové krmivo PRO PLAN® Duo Délice jako kombinaci křupavých granulí a měkkých křehkých kousků. Psi budou mít pocit, že je touto vytříbenou chutí rozmazlujete, a vy budete mít jistotu, že podáváte výživu, na které si váš pes opravdu pochutná. PRO PLAN® Duo Délice - skutečně výjimečné krmivo.

Vytříbená chuť

Hlavní složkou krmiva je hovězí maso, kuřecí maso nebo losos. Této jedinečné kombinaci křupavých granulí a křehkých kousků psi rozhodně neodolají.

Odběr novinek Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek a buďte informováni o novinkách, akcích a soutěžích.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Pro odběr novinek musíte potvrdit souhlas.

Provozovatel Provozovatel

Psikralovstvi.cz

Michal Kozák
www.psikralovstvi.cz
Tř. Legií 1115
768 61 Bystřice pod Hostýnem

 

IČ: 71974547 DIČ: CZ8009044406

NEVLASTNÍME KAMENNOU PRODEJNU!

 

Kontakt Kontakt

Mobilní telefon:

+420777240306 (po-pá 9:00-16:00 hod)


E-mail: info@psikralovstvi.cz