Filtrovat
203-8754_b.jpg

ROYAL CANIN pro psy - špičkové superprémiové krmivo pro psy, granule

Sousto plné zdraví: Vlastnosti granulí mohou například snížit rychlost konzumace krmiva, jejich velikost může usnadnit příjem některým plemenům, u jiných plemen podporuje dentální hygienu atd. Pečlivě zkoumáme velikost a strukturu granulí s cílem zajistit optimální trávení a hygienu dutiny ústní. Jeden příklad za všechny: přístroje na měření struktury nám umožňují hodnotit pronikání zubů do granule a určit sílu, která je potřebná na její rozkousnutí.

Výběr surovin - naprosto stejná kvalita všude na světě: Pro výběr dodavatelů surovin všude na světě platí tentýž postup. Řídíme se všeobecně platnou, mimořádně přísnou specifikací, která stanovuje požadavky na stravitelnost zdrojů bílkovin, kvality obilovin, bezpečnost potravin apod. Nic není ponecháno náhodě. Snažíme se ze všech sil neustále zlepšovat kvalitu našich produktů.

Kontrola kvality - garantovaná vysledovatelnost výrobků: Royal Canin má v každé zemi, kde působí, síť vysoce kvalifikovaných nákupčích, kteří si pravidelně vyměňují zkušenosti týkající se nákupu, kvality, bezpečnosti potravin atd.

Stejné know-how ve všech závodech RC po celém světě. Extruze, sušení, potahování… pro každý z mnoha výrobních procesů vyvinula společnost Royal Canin vlastní metody využití špičkové techniky, kterou obsluhují vysoce kvalifikovaní pracovníci, a know-how, které sdílí všechny naše výrobní závody.

  • Pečení / extruze: surovina je smíchána s 10% vody a pečena pří teplotě nad 100°C.
  • Granule jsou tvarovány do různých tvarů a velikostí.
  • Sušení: granule prochází sušícím zařízením s pečlivě ragulovanou vlhkostí a teplotou.
  • Prosívání: granule jsou prosívány, čímž se vyřazují úlomky a slepené granule.
  • Potahování: poté jsou přidány příchutě zlepšující chuť a tuky, které jsou potřebné pro metabolismus psů a koček.
  • V každé fázi výrobního procesu také zohledňujeme aspekty ochrany životního prostředí. Zařízení na mletí surovin má například přísný systém kontroly znečištění ovzduší.

Cílem je čerstvý výrobek - přesně načasovaná organizace závisí na optimálně situovaných distribučních centrech Royal Canin, která zajišťují rychlé dodávky zboží, a na informačních nástrojích pro naše zákazníky.