Filtrovat
zogoflex-westpaw-hracky-pro-psy-nejlepsi-odolne-psikralovstvi.jpg

WEST PAW Zogoflex je extra odolný solidní termoplastický TPR materiál. Zogoflex je prostě oblíbená klasika. Hračky z něj jsou tuhé, nedeformují se a nemají v sobě žádné otvory ani vzduchové prostory. Hračky odolávají i urputným psím ničitelům. Hračky Zogoflex jsou plovoucí, možné je mýt je v myčce na nádobí, mají certifikaci CE jsou netoxické a bezpečné. ZOGOFLEX psí hračky jsou částečně vyrobené z recyklovaného materiálu a jsou 100% recyklovatelné, jelikož chceme, aby stopa, kterou na této planetě zachováme, byla zelená.

 

Zogoflex Air - je o materiál, který má stejný základ jako naše klasika Zogoflex a sdílí s ní stejné vlastnosti – netoxičnost, recyklovatelnost, možnost mýt v myčce. Navíc však obsahuje miliony malých bublin, které přivedou vášnivé psí kousače až k vrcholkům extáze. Zogoflex Air je pružný, měkký na skus a skvěle plave.

 

Zogoflex Echo - tyto hračky jsou uprostřed duté. Díky tomu jsou nejlehčí a nejohebnější z celé nabídky West Paw. Někteří psi mají rádi hračky, které jsou poddajné a právě pro ně je řada Echo určená.

Stejně jako ostatní West Paw hračky, i Zogoflex Echo můžete mýt v myčce na nádobí a nemusíte se obávat o bezpečí vašeho mazlíčka díky certifikaci CE.

 

Jaké jsou rozdíly mezi řadami hraček ZOGOFLEX West Paw?

ZOGOFLEX ZOGOFLEX AIR ZOGOFLEX ECHO
Charakteristika Odolný, plný materiál Poddajný materiál se vzduchovými mikrobublinami Odolný materiál, uvnitř dutý
Plave ve vodě Ano Ano Ano
Lze mýt v myčce Ano Ano Ano
CE certifikace Ano Ano Ano
Recyklovatelný 100% 100% 100%