Filtrovat
elektronicky-vycvikovy-obojek-ipets-619.jpg

Elektronické výcvikové obojky pro psy - vyberte si u nás ze široké škály elektronických obojků, které naučí vašeho psa poslušnosti. V naší nabídce najdete   elektronické obojky pro malá, střední i velká plemena.

Všechny výcvikové obojky, které v našem e-shopu nabízíme, máme vyzkoušené a s výběrem vám rádi   poradíme . Mezi naše zákazníky patří zkušení kynologové, dlouholetí chovatelé i majitelé prvních psů.

CO JE TO ELEKTRONICKÝ OBOJEK?

Elektronický obojek je velice efektivní pomůckou při výcviku psů.   Díky němu můžete vašeho psa snadno naučit poslušnosti nebo ho dokonce odnaučit nežádoucím zlozvykům. Většina obojků nabízí 3 základní funkce, a to zvukový signál, vibraci a elektrostatický impulz, jehož intenzitu je možné regulovat. Nemusíte mít strach, že by tato výcviková pomůcka vašemu psovi jakkoliv ubližovala.   Impulz není pro psa bolestivý. Je pouze nepříjemný   a váš mazlíček se raději začne chovat slušně.

Princip fungování elektronických výcvikových obojků je jednoduchý   a váš pes souslednost jednotlivých kroků velmi rychle pochopí. Při nevhodném chování je upozorněn zvukovým signálem. Pokud neuposlechne, následuje vibrace a v poslední řadě elektrostatický impulz. Velkou výhodou elektronických výcvikových obojků je   možnost okamžitě reagovat na nevhodné chování vašeho psa.    Podrobnější návod, jak zacházet s výcvikovými obojky naleznete v   příručce , kterou lze u nás zakoupit.

JAK VYBRAT ELEKTRONICKÝ OBOJEK?

Elektronické výcvikové obojky pořizujeme psům, kteří jsou již starší než 6 měsíců, ne dříve! Měli by také projít základním výcvikem typu sedni, lehni, k noze atd.   Obojek doporučujeme vybírat na základě velikosti a temperamentu psa. Jednotlivé obojky se od sebe liší technickými vlastnostmi i množstvím funkcí. Utíká váš pes za zvěří při společných procházkách do přírody? Pak jistě oceníte co nejvyšší dosah signálu. Pokud má váš čtyřnohý kamarád rád koupání, bude pro vás vhodný vodotěsný obojek. Při dokoupení dalšího samostatného   přijímače   je možné   elektronický obojek použít pro 2-3 psy zároveň.

 • Počet na stránku:
 • 16
 • 32
 • 48

Elektronický výcvikový obojek BENTECH T05L do 300m

 • Kód: BEN2
Elektronický obojek T05L je základním modelem řady BENTECH. Obojek nabízí 4 základní funkce: elektrostatický impulz,...

889 Kč

Elektronický obojek BENTECH P610 do 600m

 • Kód: OB107
BENTECH P610 je profesionální obojek s dosahem až 600 m. Vysílač i přijímač mají velice&...

2 390 Kč

Sleva 13 %

Elektronický obojek BENTECH D776 do 800m

 • Kód: OB155
BENTECH D776 je vhodný zejména pro malá a střední plemena. Dosah tohoto obojku je až...

1 990 Kč 2 290 Kč

Elektronický výcvikový obojek PAIPAITEK PD520 do 300m

 • Kód: OB94
Elektronický výcvikový obojek PAIPAITEK PD520 disponuje podsvíceným LED displejem i tlačítky, vodotěsným přijímačem a...

1 490 Kč

Elektronický výcvikový obojek PATPET T700

 • Kód: OB241
Výcvikový obojek Patpet T700 je vhodný pro větší plemena. Maximální dosah je 600 metrů....

1 990 Kč

ELEKTRONICKÝ VÝCVIKOVÝ OBOJEK IPETS 618 do 800m

 • Kód: OB095
Výcvikový obojek značky iPets model PET618 má odolný vysílač, který svým tvarem   padne  ...

2 589 Kč

Elektronický obojek výcvikový BENTECH T368 do 550m

 • Kód: OB179
Obojek BENTECH T368 zajistí kvalitní výcvik pro všechny typy psů. Na obojku lze využít impuls...

2 190 Kč

Strana 1 z 1    Celkem 7 záznamů