Filtrovat
d-control_610_v.jpg

Elektronický obojek d-control s externím ovládáním

Externí ovládání je velmi užitečným doplňkem vysílačů , umožňuje rychlým stisknutím jednoho tlačítka aktivovat v přijímači navolený stimulační impuls. Tlačítko je umístěné na konci 140 cm dlouhého kabelu, který je konektorem připojen do vysílače.

Modely vybavené tímto doplňkem jsou vhodné zejména pro profesionální sportovní a lovecký kynologický výcvik, ale je možné je využít také např. při běhu, jízdě na kole nebo na koni. Externím ovládáním (one touch) lze v přijímači aktivovat pouze funkci stimulačního impulsu, ostatní funkce je možné aktivovat stisknutím tlačítka  na vysílači. Ovládání není možné využít u základních modelů d-control, jelikož nejsou upraveny na připojení konektoru.

(Není kompatibilní s modely řady d-control mini, d-control professional, d-fence, d-mute.)

Funkce zvuk: Se zvukovým signálem můžete naučit psa, že tento signál znamená povel „ke mně“, „k noze“, ať je kdekoliv (zvukový signál tak nahrazuje píšťalku). Můžete vyslat psovi výstrahu, když dělá něco zakázaného nebo upoutat jeho pozornost. Zvukový signál předcházející stimulačnímu impulsu je velmi účinný - pes si brzy vytvoří spojení mezi svým nesprávným chováním, zvukovou výstrahou a nepříjemným pocitem na krku.

Funkce impuls: Aby pes správně pochopil spojitost mezi impulsy a jeho nesprávným chováním, stiskněte tlačítko přesně ve chvíli, kdy pes dělá něco nedovoleného. Z počátku doporučujeme začít pouze se zvukovými signály. Tím upoutáte jeho pozornost a upozorníte ho, že dělá něco zakázaného. Jakmile si pes tuto spojitost vytvoří, můžete začít se stimulačními impulsy pro efektivnější výcvik. Stimulační impulsy jsou nastavitelné v několika úrovních. Krátkým stiskem tlačítka impulsu vyšlete psovi upozornění v podobě stimulačního impulsu, kratšího než jedna sekunda, který je přenášen dvěma kontaktními body na přijímači. Dlouhým stisknutím tlačítka impulsu vyšlete stimulační impuls s trváním maximálně 4 sekund.

Funkce Booster:  Na uvedeném tlačítku si můžete navolit libovolnou intenzitu stimulačního impulsu, než máte zvolenu u tlačítka běžného stimulačního impulsu. Toto tlačítko je pohotová volba pro řešení extrémních situací, kdy pes na standardně nastavenou úroveň stimulačního impulsu nezareagoval a vy máte možnost nastavení vyššího (i nižšího) impulsu pro tyto případy, kde stačí pouze jedno zmáčknutí tlačítka.

  • Počet na stránku:
  • 16
  • 32
  • 48
  • Doprava ZDARMA

Sleva 5 %

Elektronický výcvikový obojek d-control 1010, dosah 1km, plast. řemen

  • Kód: DT_335
Elektronický výcvikový obojek d-control 1010 díky velikosti stimulačních impulsů vhodný pro všechna plemena psů ...

4 749 Kč 4 999 Kč

  • Doprava ZDARMA

Sleva 5 %

Elektronický výcvikový obojek d-control 1610, dosah 1600m

  • Kód: DT_345
Elektronický výcvikový obojek d-control 1610, dosah 1600m

5 509 Kč 5 799 Kč

  • Doprava ZDARMA

Sleva 5 %

Elektronický výcvikový obojek d-control 610, dosah 600m plast. řemen

  • Kód: DT_325
Elektronický výcvikový obojek d-control 610, dosah 600m plast. řemen

4 274 Kč 4 499 Kč

Strana 1 z 1    Celkem 3 záznamů