Filtrovat
magnusson-meatbiscuit-work_psikralovstvi-cz.jpg

Magnusson - originální krmivo pro psy z pečeného masa

Rodinný švédský podnik produkující pečené kompletní krmivo pro psy všech plemen Magnusson original a Magnusson meat&biscuit.

Pečení krmiva je šetrná, poctivá technologie zpracování, která umožňuje využívat čerstvé suroviny a jejich přírodní vlastnosti. Jedná se o zcela ojedinělou technologii zpracování, jelikož je mnohem náročnější na výrobu, jak z časového, množstevního, nebo prostorového hlediska, proto se 99% výrobců přiklání k extrudaci. Magnusson Petfood produkuje dvě řady krmení Magnusson meat&biscuit a Magnusson original granule. Obě tyto řady spojuje šetrná technologie zpracování, bez obsahu umělých, či chemických látek, což dokazuje i kratší expirace krmiva pouze 10 měsíců. Hlavní rozdíl je, že řada meat&biscuit je vyrobena pouze z čerstvých surovin a řada original z mouček. Všechny suroviny použité v krmivech Magnusson jsou švédského původu, což je velmi důležité pro kvalitu krmiva. Magnusson obdržel mezinárodní certifikát jakosti KRAV pro kvalitu použitých surovin.Magnusson propočítal vhodné dávkování pro každé plemeno tak, aby regulovalo příjem kalorií a bylo vhodné pro malá, střední, či velká plemena. Doporučujeme krmivo Magnusson velkým a obřím plemenům, jelikož krmiva meat&biscuit nebobtnají a snižují tím riziko torze žaludku.Filozofie zakladatele společnosti Petera Magnussona je vyrábět kvalitní krmivo za přiměřenou cenu tím nejšetrnějším způsobem, jak ke krmivu, tak k životnímu prostředí. Zakoupením krmiva šetříte životní prostředí, protože k výrobě se využívají pouze energie z vodních zdrojů a všechny obaly jsou recyklovatelné.

Granule Magnusson Meat biscuit je první krmivo na světě, vyrobeno z čerstvých surovin. Magnusson je první firma, která dokázala dostat do granulí 100% podíl čerstvého masa, pomocí technologie oven-baked (pečení). Magnusson používá pouze regionální švédské suroviny, což je pro kvalitu krmiva velmi důležité. Meat biscuit je šetrně zpracované, čisté, přírodní krmivo vyráběno s láskou a za použitích těch nejkvalitnějších regionálních švédských surovin. Magnusson používa pro zpracování krmiva technologii Oven-Baked jedná se o velice pomalé a šetrné zpracování krmení, které zachovává přírodní vlastnosti surovin. Krmivo díky šetrnému zpracování a čerstvým surovinám nedráždí a nezatěžuje organismus psa. Krmivo pro psy Magnusson meat biscuit je velmi dobrou volbou pro vaše psy, kteří ho budou milovat.

Krmivo Magnusson original je šetrně zpracované krmivo pro psy, vyrobeno pouze z kvalitních Švédských surovin. Magnusson original neobsahuje, žádné zbytečné umělé látky. U krmiv magnusson se klade důraz na kvalitní zpracování s kombinací kvalitních surovin první jakosti. Magnusson používa pro zpracování krmení technologii Oven-Baked jedná se o velice pomalé a šetrné zpracování krmiva, které zachovává přírodní vlastnosti surovin.

  • Počet na stránku:
  • 16
  • 32
  • 48

Magnusson Original Kennel 14kg dospělý pes, všechna plemena

  • Kód: 6562
Magnusson Original Kennel 14kg dospělý pes, všechna plemena

1 350 Kč

Magnusson Original Latta 14kg psi s nadváhou

  • Kód: 6563
Magnusson Original Latta 14kg psi s nadváhou

1 290 Kč

Magnusson meat&biscuit JUNIOR 10kg

  • Kód: 6566
Magnusson meat&biscuit JUNIOR - pečené krmivo naplněné hovězím a vepřovým masem pro štěňata, juniory...

1 290 Kč

Magnusson meat&biscuit ADULT 14kg

  • Kód: 6567
Magnusson meat&biscuit ADULT - Krmivo plné hovězího a vepřového masa pro psy s ...

1 790 Kč

Magnusson meat&biscuit LIGHT 14kg

  • Kód: 6568
Magnusson meat&biscuit LIGHT - Krmivo plné hovězího a vepřového masa se sníženým obsahem...

1 690 Kč

Magnusson meat&biscuit WORK 14kg

  • Kód: 6569
Magnusson meat&biscuit WORK - Krmivo plné hovězího a vepřového masa se zvýšeným obsahem bílkovin...

1 850 Kč

Strana 1 z 1    Celkem 6 záznamů